Maj mnie przy okazji nie rozpieszczał ilością wolnego czasu (zwłaszcza w weekendy), ale głównie wpłynęło to mniejszą liczbę obejrzanych filmów oraz seriali. Audiobooków jak zawsze słuchałem gdzie tylko się da, a wieczory z książką to już od dawna moja rutyna. Przeczytana literatura ogranicza się do fantastyki naukowej, głównie ze względu na akcję #tryscifi, którą współorganizowałem! Dobry sobie miesiąc na takie rzeczy wybrałem, nie ma co!
Jakoś jednak ten miesiąc minął, więc poniżej wrzucam kilka plansz ze statystykami i krótkim komentarzem!
Całkiem nieźle wyszło, nie ma to tamto. W zdecydowanej większości jak widzicie jest to polska fantastyka naukowa, gdyż taki sobie cel postawiłem – pokazać, że istnieje taka scena polskiej literatury, no i że ma się dobrze!
Dorzuciłem sobie kolejny podcast – „Raport o stanie świata Dariusza Rosiaka”! Wiele osób już mi polecało (czy to osobiście, czy po prostu gdzieś w swoich wypowiedziach). Niektórzy twórcy trochę zwolnili z wypuszczaniem kolejnych odcinków, więc mogłem sobie na to pozwolić, zwłaszcza że zawartość jest naprawdę wartościowa.
A tak się prezentuje zestawienie podcastów oraz audiobooków. Chyba nic więcej dodawać nie trzeba!
Z jednej strony miałem spory problem ze znalezieniem czasu na seriale oraz filmy, ale z drugiej udało mi się w majówkę nadrobić to i owo. Znaczy się takie tytuły:
- „The Batman”
- „Three Billboards Outside Ebbing, Missouri”
- „Harley Quinn”
Instagram cały czas jest głównym miejscem mojej aktywności, chociaż można by powiedzieć, że się rozpływam jeszcze bardziej w ogromie kont. Robię jednak swoje i cieszę się z każdego komentarza oraz nowych obserwacji! Takie oto zdjęcie zdobyło najwięcej polubień w maju:
A na samym koniec lista przeczytanych oraz przesłuchanych książek:
- „Skokowiec” – M. Podlewski
- „Holocaust F” – C. Zbierzchowski
- „Fuga. Powieść polifoniczna” – M. A. Sakowska
- „Tożsamość Rodneya Cullacka” – P. Angerman
- „Początek podróży” – D. Domagalski
- „SybirPunk vol. 3” – M. Gołkowski
- „Wojna Kalibana” – J. S. A. Corey
- „Chór zapomnianych głosów” – R. Mróz
0 komentarze:
Prześlij komentarz